FemiLift lazeris - geresniam moters gyvenimui (ginekologams)

Seminaras ginekologams - FemiLift (laser vaginal thightening) 


    Pristatom kompanijos AlmaLasers ginekologinį lazerį FemiLift. Šio lazerio procedūra rekomenduojama makšties elastingumo atstatymui, stangrinimui, lytinių lūpų korekcijai, šlapimo nelaikymo problemoms spręsti. Procedūra yra  veiksminga tais atvejais, kai šlapimo nelaikymas dar nėra tokioj stadijoj, kuomet reikia taikyti chirurginę intervenciją, bet problema yra pastebima (fizinio krūvio metu - šokių, sporto, taip pat juoko metu, kosulio ar čiaudint).

Pixel CO2  - aukščiausio lygio efektyvumas. Labai galingas frakcinis abliatyvinis lazeris Pixel CO2  tai: greita procedūra, patobulintos funkcijos, geriausi klinikiniai rezultatai, trumpas atsistatymo periodas ir unikalus manevringumas.

Maksimalūs rezultatai

Galingas Alma Lasers kompanijos CO2  lazeris yra unikalus ir inovatyvus estetinės medicinos srity. Naudojamas kartu su plačiausiu spektru pažangių skanerių ir chirurginių instrumentų. Kompanijos Alma Lasers sistema CO2  pagerina rezultatus ir atveria duris naujoms galimybėms estetinei ir chirurginei madicinai.

 

Informacija ir registracija tel. 866206598.

el. paštas: info@mesoderma.eu

Informacija:
Data:
2017-07-31
Vieta:
Kaunas. Vytauto pr. 60
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: