Klasikinės mezoterapijos kursai: veidas, kaklas, dekolte

Mezoterapija – tai medicininė paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijomis arba beadatiniu būdu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įterpiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Mezoterapija gali būti atliekama ir profilaktikos tikslais – siekiant atitolinti odos senėjimo požymius, norint pamaitinti veido odą ir taip pristabdyti jos suglebimą, raukšlių atsiradimą.

Klasikinė mezoterapija puikiai taikoma estetiniais veido, kaklo ir dekolte odos gerinimo ir gražinimo tikslais.

Mokymų metu sužinosite ir išmoksite:

  1. Trumpą mezoterapijos istoriją;
  2. Veikimo principus ir metodus;
  3. Indikacijas ir kontraindikacijas mezoterapijai;
  4. Priemones mezoterapijai;
  5. Technikas,
  6. Procedūros eigą;
  7. Praktiškai atlikti procedūrą.

Mezoterapija su dermavoleliu

Ši procedūra taikoma įvairaus amžiaus moterims ir vyrams turintiems po aknės likusių randų, turintiems kito pobūdžio randų, turintiems raukšlių veido ar iškirptės srityje, turintiems senatvinių procesų ar žalingo saulės poveikio sukeltų pigmentinių dėmių.

Šios procedūros dėka sumažėja randai, oda tampa lygesnė, oda atkuriama, sumažėja raukšlės, naikinamos pigmentinės dėmės.

Adatinis volelis arba tiesiog dermaroleris odoje padaro mikroskopinių žaizdelių, kurios ima gyti jau po valandos. Gyjant skatinama kolageno ir elastino skaidulų bei odos ląstelių regeneracija ir stimuliuojama dermos kraujotaka

Akivaizdūs rezultatai matomi praėjus 2 - 6 savaitėms po procedūros. Odos atsinaujinimo procesas tęsiasi praėjus net keliems mėnesiams po procedūros atlikimo

Oda tampa elastingesnė, tankesnė, tarsi "pripildyta". Procedūros metu naudojami produktai itin efektyviai patenka į giliausius odos sluoksnius, todėl užtikrinamas optimalus rezultatas.

 

Grupinių kursų kaina 80 eurų, individualių - 150 eurų.

Vieta: Vytauto pr. 60, Kaunas   

Mokymų data derinama individualiai. Registruotis: info@mesoderma.eu arba tel: +37066206598

 

 

Informacija:
Data:
2017-10-23
Trukmė:
1 d.
Vieta:
Vytauto pr. 60, Kaunas
Kaina:
150 Eur
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: