SEMINARAS: Regenlab PRP- geriausia ką galėtų pasiūlyti jūsų klinika savo pacientams.

SEMINARAS

Regenlab PRP- geriausia ką galėtų pasiūlyti jūsų klinika savo pacientams. Supažindinsime Jus su Jūsų klinikos personalą ir administratores su PRP taikymo galimybėmis, pristatysime Celullar Matrix - PRP terapija su hialuronu. RegenLab PRP sertifikuotas US FDA, CE, todėl yra saugus produktas.  Regenlab PRP taikymas yra labai platus: plastinė chirurgija, dermatologija, ortopedija - traumatologija, odontologija, ginekologija, veterinarija. Pranešimą skaitys atestuota mikrobiologė, PRP terapijos specialistė Solange Vischer, Šveicarija.

 

2018 m. Balandžio 26 d.Kardiolitos klinika, Laisvės pr. 64A, Vilnius. Pradžia 12 val.

 

„Regenlab PRP terapijos pristatymas: ATS (trombinas), BCT, Cellular Matrix“

Kviečiame dermatologus, plastikos chirurgus į seminarą apie šiuolaikinį, inovatyvų gydymą.  Seminarą ves Regenlab atstovė mikrobiologė, PRP produkto specialistė Solange Vischer (Šveicarija). Kodėl Regenlab PRP - numeris vienas pasaulinėje rinkoje. Kada ir kur taikomas ATS, BCT ir Cellular Matrix. Naujausi tyrimai ir protokolai.Į visus Jums rūpimus klausimus atsakys Regenlab atstovė. 

Nepraleiskite puikios progos susipažinti su naujausiomis technologijomis.

Seminaro pradžia 12:00 val. Kardiolitos klinika, Laisvės pr. 64A, Vilnius. Seminaro trukmė 2 val. Dalyvio mokestis 20 Eur. Seminaro metu Skin Visk už puikią kainą!!!

Vykdoma išankstinė registracija:

+370 6620 6598; +370 6143 7391 info@mesoderma.eu

Informacija:
Data:
2018-04-26
Vieta:
Kardiolitos klinika, Laisvės pr. 64A, Vilnius
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: