Kodėl verta rinktis REGENLAB PRP

08
07

 

 

 

Visame pasaulyje plačiai kalbama apie PRP gijimo poveikį ir stebinančius jo panaudojimo rezultatus, bet reikia pripažinti, kad iš skirtingų gamintojų PRP, gaunami skirtingi rezultatai.

  • RegenLab PRP- Šveicariškos kokybės produktas, ir tuo skiriasi nuo kitų !!!
  • RegenLab įrodė moksliniais tyrimais bei eksperimentais, kad jų PRP yra efektyviausias pasaulyje.
  • Trombocitų koncentracija (1.6- 2) yra geriausia, nes per didelis trombocitų skaičius gali sukelti kontraindikacijas (informacija prisegtuke).
  • Uždara kraujo paėmimo sistema tiesiai į vakutainerį.
  • Iš kliento (paciento) paimama tik 8 ml kraujo iš kurio gauname 4-5 ml PRP.

Vakutaineris turi gelinį separatorių kuris griežtai atskiria raudonus kraujo kūnelius nuo plazmos, tai palengvina plazmos paėmimą iš vakutainerio.

Kompanija gamina visiškai saugų, sterilų bei patogų naudojimui produktą, kas aktualu ir klientui (pacientui), ir gydytojui. RegenLab PRP sertifikuotas US FDA, CE.

RegenLab sukūrė uždarą produkto sistemą, tam kad išvengti užkrėtimo galimybės.

RegenLab yra lyderis regeneracinėje medicinoje ir ateities produkto PRP kūrėjas.

Vakutaineris turi gelinį separatorių kuris griežtai atskiria raudonus kraujo kūnelius nuo plazmos, tai palengvina plazmos paėmimą iš vakutainerio.

 

cellular logo

Regenlab Cellular Matrix (2 ml PRP ir 2 ml HA) naudojama estetinėje medicinoje - unikalus ir analogų neturintis metodas, savo efektyvumu ir kokybe pripažintas visame pasaulyje.

Dėl autologinės trombocitais praturtintos plazmos kilmės Cellular Matrix pasižymi nedidele nepageidaujamų reiškinių rizika. Procedūra išskirtinai apima tik paciento suskaidyto kraujo derinį su hialurono rūgštimi.

• Gydymas natūraliu produktu: regeneracinių savybių stimuliavimas.

• Regeneracija ir hidratacija dėl unikalaus A-PRP® ir hialurono rūgšties derinio.

• efektas matomas jau po pirmos procedūros.

 

RegenLab PRP – GERIAUSIA PRP SISTEMA RINKOJE, PATVIRTINTA KLINIKINIAIS TYRIMAIS.

 

 

                Neapsigaukite pigiomis PRP sistemos kopijomis, kurios šiuo metu stengiasi neteisėtai pakliūti į Lietuvos rinką. Šios atviros sistemos gali būti pavojingos, kadangi neteisingai naudojantis jomis – padidėja infekcijų rizika.

 

RegenLab gamina visiškai saugų, sterilų bei patogų naudojimui produktą, kas aktualu ir klientui (pacientui), ir gydytojui (tuo negali pasigirti kiti klientai).
RegenLab paskelbė klinikinius tyrimus įrodant savo rezultatus. Kompanija savo aukščiausios kokybės produktą siūlo už patrauklią konkurencingą kainą, bei reikalingus mokymus ir protokolus.
RegenLab sukūrė uždarą produkto sistemą, tam kad išvengti užkrėtimo galimybės, vakutaineriai kraujo paėmimui yra dvigubai sterilizuoti maksimaliam kliento (paciento) saugumui.
RegenLab dabar siūlo PRP su hialurono rūgštimi viename vakutaineryje, kuri profesionaliai naudojama biorevitalizacijai. Klientas rezultatą mato iš karto po procedūros.
 

RegenLab yra lyderis regeneracinėje medicinoje ir ateities produkto PRP kūrėjas.

 

Regenlab produktai plačiai taikomi ortopedijoje.

Kiekvieno žmogaus diena yra neįsivaizduojama be judėjimo laisvės, tačiau kai tai ima riboti skausmas, verta sunerimti ir spręsti kilusias problemas. Paūmėjęs sąnarių skausmas yra bene viena dažniausių priežasčių, kodėl skirtingo amžiaus vyrams ir moterims tenka pristabdyti greitą savo gyvenimo ritmą. Įvairūs veiksniai daro įtaką sąnariui, kuris ilgainiui dyla ir tampa itin skaudama zona. Vienas iš modernių gydymo metodų – šveicarų kompanijos “RegenLab “ (A- PRP) kraujo plazmos injekcijos į sąnarius – tampa puikia alternatyva gydyti ir ilgam pamiršti sąnarių skausmą.

A-PRP  TINKA GYDYTI ORTOPEDIJOJE:

 

Osteoartritui, sąnarių artrozei

Peties sausgyslių plyšiams

Tenisininko/Golfo žaidėjo alkūnės tendinozei (chroniška sausgyslės degeneracija)

Kulno/pėdos skausmui - plantarinis fascitas (audinių, fascijos  degeneracija)

Achilo sausgyslės tendinitui  ( sausgyslės skaidulų degeneracija, uždegimas)

Kelio girnelės tendinozė (girnelės sausgyslės degeneracija)

 

 

A- PRP puiki alternatyva tiems pacientams, kurie nori išvengti skausmingų chirurginių operacijų. Pirminiais vertinimais galime konstatuoti, kad A - PRP yra saugus  gydymo būdas žmonėms, kuriems pasireiškia skausmai judant bei trauminiai sužalojimai. 

 

RegenLab produktas, yra ateities PRP produktas!!!