Blakstienų laminavimo kursas

Natūralių blakstienų laminavimas – nuostabi alternatyva blakstienu priauginimui. Ne veltui interesas šiai procedūrai sparčiai auga ne tik tarp meistrų bet ir klientų. Atlikimo technika pakankamai paprasta, delto išmokti šią procedūrą daryti tobulai gali ne tik įgudę grožio srities profesionalai,bet ir visiški grožio industrijos naujokai.

Natūralių blakstienų stiprinimo programa (laminavimas) – tai sensacinga naujiena „lash“ -industrijoje, kuriai atlikti prireiks vos valandos, o efektas išsilaiko iki 6-8sav.

Procedūros pagrindine užduotis – natūralių blakstienų prisotinimas; po laminavimo blakstienos pasidaro matomai storesnes, stipresnes bei įgauna sodrią spalvą ir blizgesį nuo šaknų iki pat galiukų.

Blakstienų liftingas šaknų zonoje suteikia vizualų blakstienų ilginimą, dėl to jau iškarto po procedūros jūsų klientai įvertins rezultatą.

Programa:

1 diena 9 ak. val.

Higienos normos

Darbo vietos paruošimas

Reikalingų priemonių apžvalga

Procedūros eiga

Čempionatų apžvalga

Dažniausiai daromos klaidos

Blakstienių laminavimas ant modelio

Visomis priemonėmis, kurios bus reikalingos kursų metu, pasirūpinsime mes. Jums tereikia atsivesti modelį, kuris mielai sutiks pasidabinti Jūsų darbo rezultatais nemokamai. Jei neturite savo modelio, padėsime Jums juos surasti.

Būtina išankstinė registracija el. paštu info@mesoderma.eu arba telefonu +37066206598

Informacija:
Trukmė:
1 d.
Vieta:
Vytauto pr. 60, Kaunas
Kaina:
160 Eur
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: