Mokymai PRP Regenlab- gydymas trombocitais praturtinta kraujo plazma.

 „PRP Regenlab- gydymas kraujo plazma“ mokymai.

Žmogaus kraują sudaro plazma, raudonieji, baltieji kraujo kūneliai ir trombocitai. Pastarųjų dėka kreša kraujas, juose yra daugybė biologiškai aktyvių medžiagų – tai įvairūs fermentai, augimo faktoriai, skatinantys žaizdų gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

     Trombocitais praturtinta plazma (angl. Platelet Rich Plasma - PRP) pradėta naudoti nuo 1987 metų atvirų širdies operacijų metu. Ši procedūra yra tyrinėjama bei taikoma įvairiose srityse. Ji indikuotina esant labai įvairioms būklėms – plastikos chirurgijos skyriuje ją naudoja traumoms, nudegimams gydyti, na o odontologijos - taikoma kaip papildoma implantacijos procedūra.

    Trombocitais Praturtinta Plazma yra 100 ℅ natūrali terapija. Tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje, turinti daug įvairių ląstelių augimo faktorių.

    Trombocitais praturtinta plazma šiuo metu neturi analogų. Metodas plačiai naudojama visame pasaulyje ir rezultatai yra stulbinantys.

 UAB ,,MESODERMA" yra oficialus sertifikuoto REGEN LAB (Šveicarija) metodo atstovai Lietuvoje.

Praktinei daliai privaloma atsivesti 2-3 modelius, kurie privalo susimokėti už sunaudojamus medicininius prietaisus (produktų kainos neįskaičiuotos į mokymų kainą). Mokymų dieną RegenLab produktams taikoma 10 proc. nuolaida.

Mokymų metu taip pat yra galimybė išbandyti prancuzų kompanijos mezoterapinį pistoletą U225, kurio pagalba injekcijos atliekamos be skausmo.

Mokymų datos derinamos individualiai.

Vieta: Vytauto pr. 60, Kaunas   

Dėl tikslesnės informacijos kreiptis:

Tel.: +37066206598

El.p.: info@mesoderma.eu

Informacija:
Trukmė:
1 d.
Vieta:
Vytauto pr. 60, Kaunas
Kaina:
300 Eur
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: