Nemokamas RegenLab PRP seminaras Vilniuje su mikrobiologe Solange Vischer

Žmogaus kraują sudaro plazma, raudonieji, baltieji kraujo kūneliai ir tombocitai. Pastarųjų dėka kreša kraujas, juose yra daugybė biologiškai aktyvių medžiagų – tai įvairūs fermentai, augimo faktoriai, skatinantys žaizdų gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

Trombocitais praturtinta plazma (angl. Platelet Rich Plasma - PRP) pradėta naudoti nuo 1987 metų atvirų širdies operacijų metu. Ši procedūra yra tyrinėjama bei taikoma įvairiose srityse. Ji indikuotina esant labai įvairioms būklėms – plastikos chirurgijos skyriuje ją naudoja traumoms, nudegimams gydyti, na o odontologijos - taikoma kaip papildoma implantacijos procedūra.

Trombocitais Praturtinta Plazma yra 100 ℅ natūrali terapija. Tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje, turinti daug įvairių ląstelių augimo faktorių.

Trombocitais praturtinta plazma šiuo metu neturi analogų. Metodas plačiai naudojama visame pasaulyje ir rezultatai yra stulbinantys.

UAB ,,MESODERMA" yra oficialus sertifikuoto REGEN LAB (Šveicarija) metodo atstovai Lietuvoje.

Kas yra Regenlab PRP? Kodėl Regenlab PRP pripažintas geriausiu pasaulyje?

Klinikinius tyrimus, protokolus ir kitą informaciją pristatys mikrobiologė, lektorė, Regenlab atstovė iš Šveicarijos - Solange Vischer.

Vieta: Crowne Plaza Vilnius, M.K.Čiurlionio g. 84, Vilnius

Data: 2019m. birželio 27 d.
Laikas: 12 val.

SEMINARAS NEMOKAMAS

Būtina išankstinė registracija tel. +37066206598 arba el. paštu info@mesoderma.eu

Informacija:
Data:
2019-06-27
Trukmė:
12:00-14:00
Vieta:
Crowne Plaza Vilnius, M.K.Čiurlionio g. 84, Vilnius
Kaina:
Nemokamas
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: