Pažintinis seminaras- CELLULAR MATRIX- hidratacija ir regeneracija, du viename

Seminarą veda:
Nepatvirtintas

 

 

 

 

Pažintinis, nemokamas seminaras CELLULAR MATRIX - trombocitais praturtinta plazma ir hialurono junginys, geriasniam efektui.

 

 Žmogaus kraują sudaro plazma, raudonieji, baltieji kraujo kūneliai ir trombocitai. Pastarųjų dėka kreša kraujas, juose yra daugybė biologiškai aktyvių medžiagų – tai įvairūs fermentai, augimo faktoriai, skatinantys žaizdų gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

     Trombocitais praturtinta plazma (angl. Platelet Rich Plasma - PRP) pradėta naudoti nuo 1987 metų atvirų širdies operacijų metu. Ši procedūra yra tyrinėjama bei taikoma įvairiose srityse. Ji indikuotina esant labai įvairioms būklėms – plastikos chirurgijos skyriuje ją naudoja traumoms, nudegimams gydyti, na o odontologijos - taikoma kaip papildoma implantacijos procedūra.

    Trombocitais Praturtinta Plazma yra 100 ℅ natūrali terapija. Tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje, turinti daug įvairių ląstelių augimo faktorių.

    Trombocitais praturtinta plazma šiuo metu neturi analogų. Metodas plačiai naudojama visame pasaulyje ir rezultatai yra stulbinantys.

SENĖJIMO POŽYMIAI, NEPAGEIDAUJAMOS RAUKŠLĖS AR RANDAI?

CELLULAR MATRIX - tai jums tinkama priemonė!

GROŽIS GYDANT AUTOLOGINE TROMBOCITAIS PRITURTINA PLAZMA IR HIALURONO RŪGŠTIMI

 

Kas yra Cellular Matrix?

 

Cellular Matrix – tai iš paties paciento kraujo pagamintos (autologinės) trombocitais praturtintos plazmos (A-PRP®) derinys su hialurono rūgštimi (HR).

Gydymas A-PRP® yra saugus ir veiksmingas būdas siekiant sustiprinti savąsias odos regeneracines savybes ir gijimo galimybes. Iš trombocitų atsipalaiduojantys augimo faktoriai odos giliuosiuose sluoksniuose aktyvuoja odos regeneracijos procesus.

Hialurono rūgštis dermatologijoje yra naudojama daugiau nei 25 metus. Hialurono rūgštis natūraliai gaminasi odoje ir pasižymi gebėjimu jungtis su dideliu kiekiu vandens molekulių.

Cellular Matrix sujungia drėkinamąjį hialurono rūgšties poveikį kartu su koncentruotų trombocitų išskiriamų autologinių augimo faktorių stimuliuojančiomis savybėmis. Dėl autologinės trombocitais praturtintos plazmos kilmės Cellular Matrix pasižymi nedidele nepageidaujamų reiškinių rizika. Procedūra išskirtinai apima tik paciento suskaidyto kraujo derinį su hialurono rūgštimi.

     MESODERMA yra oficialus sertifikuoto Regen Lab (Šveicarija) metodo atstovai Lietuvoje. Įmonė organizuoja individualius arba mažų grupelių mokymus, kuriuose išdėstoma teorija ir parodoma procedūra praktiškai. Šiuo metu organizuojame seminarus šiomis temomis:
•Alopecijos gydymas
•Aknės gydymas
•Osteoartrito gydymas
•Veido ir kaklo atjauninimas
•Plazmoterapija ginekologijoje, dermatologijoje ir venerologijoje

Pažintinio seminaro ar mokymų datos gali būti derinamos individualiai.

Dėl tikslesnės informacijos kreiptis: Tel.: +37066206598 El.p.: info@mesoderma.eu

Informacija:
Vieta:
Kaunas. Vytauto pr. 60
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: