Regenlab (A-PRP) trombocitais praturtinta plazma (Ryga)

Seminarą veda:
Karina Ancveire

врач дерматолог

 „PRP Regenlab- gydymas kraujo plazma“ mokymai

I DALIS

 

Teorinis pristatymas: Odos atjauninimas su PRP RegenLab (trombocitais praturtinta plazma)

PRP taikymas dermatologijoje - lėtinių žaizdų gydymas, odos atjauninimas, tai yra odos skaistinimas regeneracija, švytėjimas, padeda sustabdyti senėjimą. Plaukų stiprinimui, slinkimo profilaktikai, po acne atsiradusių randų korekcija, plikimų (alopecija) gydymas.

Šveicarų kompanijos "RegenLab" laboratorija, atlikusi klinikinius tyrimus, nustatė optimalų trombocitų kiekio poreikį efektyviausio rezultato išgavimui. PRP – tai trombocitais prisotinta plazma. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo. Tai visiškai natūrali gydymo bei grožio išsaugojimo procedūra. PRP gausu augimo faktorių ir biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą.

Kompanija įrodė moksliniais tyrimais bei eksperimentais, kad jų PRP yra lyderiaujanti ir viena efektyviausių pasaulyje. RegenLab gamina visiškai saugų, sterilų bei patogų naudojimui produktą kas aktualu ir klientui (pacientui) ir gydytojui.

RegenLab sukūrė uždarą produkto sistemą tam kad išvengti užkrėtimo galimybės, vamzdeliai kraujo paėmimui yra dvigubai sterilizuoti maksimaliam kliento (paciento) saugumui.

RegenLab dabar siūlo PRP su hialurono rūgštimi vienoje tūbelėje, PRP ir biorevitalizanto sistema - pažangi technologija greičiausiam rezultatui. RegenLab PRP - sertifikuotas FDA USA/CE.

Trombocitais praturtinta plazma yra 100 ℅ natūrali terapija. Tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje, turinti daug įvairių ląstelių augimo faktorių. Trombocitais praturtinta plazma šiuo metu neturi analogų. Metodas plačiai naudojama visame pasaulyje ir rezultatai yra stulbinantys.

 

II DALIS

 

Praktinis darbas:

  1. Darbas su klientu. Klientų sutikimo formos ir reikalinga dokumentacija.
  2. Kraujo paėmimas. Paimamas nedidelis kiekis kraujo (4ml)
  3. Centrifugavimas. Centrifugavimo būdu atskiriamos kraujo sudedamosios dalys.
  4. Regenlab BCT taikymas.
  5. Regenlab Cellular Matrix taikymas.

 

Sėkmingai išlaikiusiems egzaminą išduodami sertifikatai galiojantys visoje ES. Į mokymus gali registruotis tik medicininį išsilavinimą turintys asmenys.

     UAB MESODERMA yra oficialus sertifikuoto REGEN LAB (Šveicarija) atstovai Pabaltyje.

 

Dėl tikslesnės informacijos kreiptis:

Tel.: +37066206598

El.p.: info@mesoderma.eu

Informacija:
Vieta:
Рига
Kaina:
MOKAMAS
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: