Seminaras: ,,TEOSYAL užpildai paakių zonos, nosies kuprelės, smilkinių korekcijai bei skruostų ir žandikaulio formavimui“ su Kira Filippova

Kviečiame į praktinį/teorinį seminarą ,,TEOSYAL užpildai paakių zonos, nosies kuprelės, smilkinių korekcijai bei skruostų ir žandikaulio formavimui“.

Seminaro lygis – pažengusiems. Seminaras rekomenduojamas specialistams, kurie turi elementarius ir gerus praktinius preparato įvedimo įgūdžius per adatas ir kaniules.

Seminarą ves kontūrinės plastikos specialistė – lektorė, dermatovenerologė Kira Filippova.

 PROGRAMA

10:00 Registracija

10:15 Teorinė dalis

  • Reologinės hialurono užpildų savybės: klampumas, elastingumas, vientisumas. Šių savybių supratimas renkantis korekcijos zonas ir maksimalių rezultatų pasiekimas.
  • Kai kurie būtiniausi anatominiai aspektai reikalingi įvedimo lygio supratimui ir komplikacijų prevencijai. Pavojingos korekcijos zonos ir jų atpažinimo būdai.
  • Veido šešėlių ir šviesos įvertinimas, prioritetinės ir mažiau svarbios korekcijos sritys, teisingas diagnostikos metodas.
  • Involiutyvūs veido pokyčiai riebalinėse struktūrose. Bendras estetinis veido įvertinimas.
  • Involiutyvių pokyčių mechanizmas. Paviršutinis (su kaniule) ir gilusis (su adata) įvedimo būdai, jų privalumai ir trūkumai.

12:00 Kavos pertraukėlė/ o'dourves

12:15 Master Class praktikinė dalis

  • Technikos įvedimas su lektorės priežiūra. Praktinei daliai rekomenduojame turėti savo modelius (modeliai moka už sunaudotus produktus). Jeigu praktikos metu injekciją atliks ne mokinė o lektorė tuomet procedūra papildomai kainuos 60 Eur.

Seminaro dieną visiems Teoxane produktams bus taikoma 10% NUOLAIDA.

Kiekvienam dalyviui išduodamas sertifikatas + DOVANA Teoxane kremas

Sąlygos:

Seminaras nemokamas, tačiau jo metu būtina įsigyti 2 vnt. „TEOSYAL“ linijos užpildų (šių užpildų sunaudoti praktiko metu negalima)

Būtina išankstinė registracija ir avansinis mokėjimas – 50 Eur (ši suma bus išskaičiuojama iš seminaro metu įsigyjamų užpildų sumos)

Registruotis galite el. paštu: info@mesoderma.eu arba tel. +37066206598

Informacija:
Data:
2019-05-14
Vieta:
Donelaičio g. 26, Kaunas
Kaina:
NEMOKAMAS
Susisiekite dėl dalyvavimo seminare: