MesoDema prezentacija parodoje "Baltmedica 2015"

08
19

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO šių metų rugsėjo 10-12 dienomis vyko tarptautinė didžiausia Baltijos šalyse paroda BALTMEDICA 2015. Čia buvo pristatomos medicinos ir laboratorijų, odontologijos, optikos ir farmacijos naujovės. Kartu daug dėmesio buvo skiriama įvairiems sveikatos stiprinimo, geros emocinės savijautos, saugios aplinkos kūrimo būdams, sveikam gyvenimo būdui propaguoti.

Dėmesį patraukė pristatytos medicinos naujienos: įvairios medžiagos, priemonės ir įranga medicinos įstaigoms ir laboratorijoms, farmacijos produktai, reabilitacijai ir diagnostikai skirta įranga, ligoninių baldai, sterilizavimo, dezinfekcijos, vienkartinio naudojimo bei asmens sveikatos priežiūros priemonės ir kt.

Kompanija „Mesoderma“ taip pat pristatė savo Aukščiausios Klasės prekės ženklų produkciją – RegenLab, Teosyal, Beyond, AlmaLasers. Tai - geriausi produktai, skirti kosmetologams, dermatologams,  plastikos chirurgams, ortopedams, odontologams, sporto medicinos atstovams.

Kompanija „Mesoderma“- tai didmeninė ir mažmeninė prekyba estetinės chirurgijos,  ortopedijos, dermatologijos, kosmetologijos, SPA produktais, įranga ir baldais. Mes atstovaujame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus. Rengiame pristatomuosius ir mokomuosius seminarus, suteikiame visą reikalingą informaciją apie šių linijų produktus.

Baltmed parodos akimirkos: