Biorevitalizacija ir jos poveikis odai

04
09

Biorevitalizacija

Odos grožis labai svarbus tiek moterims, tiek ir vyrams. Tinkama priežiūra ir priemonės užtikrina tai, kad ji atrodytų sveikai. Viena iš populiariausių grožio puoselėjimo procedūrų – biorevitalizacija, kuri dar gali būti vadinama giliuoju odos drėkinimu. Būtent odos drėkinimas yra labai svarbus norint ilgiau ją išlaikyti jaunatvišką ir gražią.

 

Kviečiame išbandyti TEOSYAL biorevitalizacija

 

Su amžiumi mes susiduriame su drėgmės trūkumu odoje. Taip pat mažėja hialurono rūgšties kiekis, kuri labai svarbi palaikant mūsų grožį. Dažniausiai jos trūkumas pastebimas ne tik veide, bet ir kaklo, dekoltė ar rankų srityse. Net ir tinkamai maitinantis bei išgeriant pakankamą kiekį vandens negalime užtikrinti tinkamo drėkinimo. Kremai turi tik laikiną efektą, nes jie įsigeria tik į viršutinį odos sluoksnį. Šiuo metu galime vėl susigrąžinti odos spindesį, elastingumą ir gražią spalvą.

Grožio salonuose siūlomas gilus odos drėkinimas. Šios procedūros metu, kuri trunka 30–60 minučių, į vidurinį odos sluoksnį dažniausiai yra įvedama gryna hialurono rūgštis. Tai atliekama mikropapulių arba retrogradinių linijų būdu. Tokiu būdu galima užpildyti jos trūkumą. Tam, kad būtų pastebimas ilgalaikis efektas reikia atlikti 2–4 procedūras. Tai priklauso nuo odos būklės. Po šių procedūrų padidės odos tonusas bei elastingumas. Taip pat galima bus džiaugtis gražia odos spalva ir sumažėjusiomis smulkiomis raukšlelėmis, kurios atsiranda dėl hialurono trūkumo. Prieš procedūrą reikia įsitikinti, kad galite ją atlikti. Apie tai jus informuos grožio salone. Po procedūros galimas nedidelis odos paraudimas ir patinimas, tačiau neverta nerimauti, nes jis greitai praeina.

Odos sausumas ir raukšlelės yra viena iš pagrindinių nusiskundimų priežasčių. Tam puikiai padedanti biorevitalizacija leidžia ir vėl mėgautis gera savijauta dėl savo odos. Kartais manoma, kad hialurono rūgštis taip pat gerai veikią odą, kai yra kremo sudėtyje. Verta paminėti, kad kremas įsigeria tik į viršutinį odos sluoksnį. Efektyvumas pasiekiamas tik įvedus hialuroną į gilesnius sluoksnius. Tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino regeneracija. Grožis nėra amžinas, todėl ir biorevitalizacijos procedūros poveikis išliks ne visuomet. Efektas išlieka 3–8 mėnesius. Tik retais atvejais jis gali išlikti ilgiau, nei metus, todėl būtina atlikti pakartotinas procedūras.

Puoselėjamas grožis duoda teigiamų rezultatų. Mūsų savijauta ir pasitikėjimas savimi bus gerokai didesnis, kai jausimės gerai ir gražiai. Odos drėkinimas yra labai svarbus bet kuriame amžiuje, todėl reikia pasirūpinti tinkama mityba ir kosmetikos priemonėmis.