GTG Wellness-Reandne-mezoterapiniai siūlai odos patempimui

02
02

 -  mezoterapiniai siūlai odos patempimui    

   

Reandne mezoterapiniai siūlai - tai plačiai naudojami medicinoje poodiniai siūlai, kurie atitinka visus saugos reikalavimus. Jie veiksmingai veikia svaiminį ląstelių stimuliavimą. Visiškai ištirpsta kūne. Biologiškai skaidosi, biologiškai suderinami, saugūs ir visiškai ištirpstantys organizme.

Procedūra tinka daugeliui žmonių nuo 25 metų, kai pasireiškia senėjimo poveikis. Senėjimas sukelia odos audinio plonėjimą, nes kolageno ir elastino skaidulos suskaidomos, o tai sukelia odos sustingimą, gilias, vidutinias raukšles ir mažas raukšleles. Reandne siūlai pakeičia senėjimo poveikį ir pagerina odos kokybę.

Jei pacientas nenori turėti veido operacinės korekcijos, mezoterapiniai siūlai gali būti labai veiksminga alternatyva. Siūlai implantuojami į odą ir stimuliuoja kolageno gamybą, taip oda tampa tvirtesnė, elastingesnė ir drėkinama. Siūlai ištirpsta per kelis mėnesius, tačiau poveikis trunka ilgiau nei įprastas odos užpildas. Procedūra yra labai paprasta, saugi ir beveik neskausminga.

Mezoterapinių siūlų charakteristika:

Sterilumas

Reandne GTG yra sukurti iš biologiškai suderinamos ir patvarios medžiagos - polidioksanono (PDO). Ši medžiaga kosmetologijoje buvo naudojama jau daugiau nei 10 metų, todėl jos savybės gerai žinomos. Tai nesukelia atmetimo, alergijos ir yra visiškai absorbuojama audiniuose (absorbacijos periodas 160-240 dienų).

Mezosiūlai įvedami į poodinį riebalų sluoksnį, naudojant ploniausią adatą, kuri nesukelia mikrotraumų.  Siūlai turi Korėjos komitetų KGMP ir KFDA patvirtinimus.

  • aplinkos apsauga
  • nėra sunkiųjų metalų
  • be toksinų
  • Nesukečia temperatūros įvedant į audinius
  • aukštos kokybės

Visi mezoterapiniai siūlai praeina daugiapakopės kokybės kontrolės stiprumo, lankstumo ir kitų parametrų patikrą. Katru su mezosiūlais komplektuojamos specialios medicininės adatos, pagamintos iš aukštos kokybės medicininio plieno su polidimetilsiloksano danga.