Hialurono rūgštis

01
06

Bėgant metams atsiranda raukšlės. Mūsų genuose užkoduotas „chronologinis senėjimas“.  Be to odą sendina nesaikingas mėgavimasis saulės ar soliariumų spinduliais, rūkymas, nesubalansuota mityba, aplinkos užterštumas ir kiti nepalankūs veiksniai. Tuomet žmogaus organizmui arba pritūksta reikalingų mitybinų - statybinių medžiagų, arba odą nualina laisvųjų radikalų atakos. Trumpai tariant, jaunystėje buvęs gyvybingas ir nuolat atsinaujinantis audinys palaipsniui išplonėja,  odos sluoksnius jungianti tvirta ir elastinga baltyminė struktūra pradeda trūkinėti, o svarbių medžiagų, palaikančių audinio drėgmę ir stangrumą, biosintezė ženkliai sumažėja. Hialurono rūgštis suriša vandenį ir išlaiko jį tarpląsteliniuose tarpuose. Tuo būdu padidėja audinio pasipriešinimas suspaudimui. Jei ne hialurono rūgštis, kojinių, pirštinių ar diržų įspaudai ant odos išliktų amžinai. O kokio gylio būtų išraiškos raukšlės?.. Deja, dar palyginti jauname amžiuje hialurono rūgšties kiekis pradeda ženkliai mažėti.

Dar XX a. pabaigoje pasaulyje išpopuliarėjo hialurono injekcijos į odą. Pastaraisiais metais jo sunaudojama rekordiškai daug. Hialurono injekcijų į odą efektas greitas ir iš karto matomas, nes kiekvienu dūriu suleidžiamas tam tikras kiekis didelio molekulinio svorio dalelių, kurios sujungia daug vandens. Žinoma, yra ir neigiamų aspektų – audinys traumuojamas, gali parausti, patinti, atsirasti kraujosruvų.

Šveicarijos mokslininkams gimė idėja įterpti hialurono rūgštį į odą jos netraumuojant.

 

Kiek hialurono rūgšties gali įsigerti į odą natūraliu, neinjekciniu būdu? „Biologinės adatos“ paieškos truko keletą metų, per kuriuos LABO Cosprophar tyrėjai atliko bandymus su įvairių hialurono junginių molekulėmis ir gyvaisiais audiniais. Nuo pat pradžių mokslininkai sutelkė dėmesį į išorinės aplikacijos efektyvumą. Tyrimų rezultatai buvo iš tiesų svarbūs ir padrąsinantys – nustatyta, kad net 100 proc. mažesnio molekulinio svorio hialurono rūgšties molekulių pasiekia giliausius odos sluoksnius per 8 val. po aplikacijos.

Tokiu pat principų šveicarų kompanija Teoxane galima hialurono užpildus, kurie puoselėja moters grožį.

Kompanija „Teoxane“ gyvuoja nuo 2004 metų, pagal preparatų pardavimą ir jų kokybę pasaulinėje rinkoje įeina į lyderių trejetuką  ir turi plačiausią filerių, naudojamų įvairių veido zonų korekcijai, liniją, didelį spektrą mezoterapijos preparatų. Retikuliariniai preparatai yra klasikiniai ir su lidokainu. Kiekvienas retikuliarinis gamos preparatas turi savo fizikochemines savybes (darnumas, homogeniškumas, retikuliacijos laipsnis, apimties galimybės, hidratacijos laipsnis), kas leidžia specialistui išsirinkti optimalią suleidimui į įvairias veido zonas formulę, gerųjų korekcijos ir preparato integracijos su žmogaus audiniais parametrų gavimo tikslu. Paprasčiau tariant, kiekviena formulė po filerio įvedimo užtikrina išreikštą, ilgalaikę korekciją, jis gerai pasiskirsto audiniuose, nepažeidžia drenažo, neužčiuopiamas, nekaupia skysčio pertekliaus, nemigruoja ir pacientas po filerio įvedimo greitai reabilituojasi.

 

   Visi Teosyal produktai yra monofaziniai ir sukurti pagal unikalų kompanijos Teoxane patentą, netoksiški, neimunogeniški, aukšto efektyvumo ir atitinka šiuolaikinius estetinės medicinos reikalavimus.

 

   Teoxane geriausi preparatai, kadangi atitinka ilgalaikės korekcijos kriterijus, visiškai saugūs, patogūs naudoti. Mezoterapinės formulės Teosyal produktai yra ištirti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu, turi koreliacinę ingredientų dozę, kiekviena iš kurių atitinka aukščiausius farmakopėjos reikalavimus, kas leidžia gauti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir pilną paciento pasitenkinimą praktikoje.

 

PRODUKTO SAVYBĖS:

- 100% negyvulinės kilmės: nealergiškas.

- produktas gautas iš Bacillus subtilis fermentacijos: nepatogeninis žmogaus organizmui.

- inovatyvus gamybos procesas: pilnutinis aseptinis paruošimas, išsaugoma hialurono rūgšties kokybė, kitaip nei sterilizacijos karščiu metu.

- gamybos procese nenaudojami organiniai tirpikliai. Išgautas produktas yra ypač grynas ir švarus, sudėtyje yra tik labai nedidelis kiekis nukleino rūgščių ir baltymų, o tai reiškia aukšto lygio toleranciją, mažą jautrumo ir šalutinio poveikio reakcijų tikimybę.

- greiti ir ilgai išliekantys rezultatai:6 iki 12 mėnesių.

- intensyvus drėkinimas.