TEOXANE - inovacinės Šveicarijos technologijos estetinėje medicinoje

12
15

Inovacinės Šveicarijos technologijos estetinėje medicinoje

TEOXANE laboratorija (Šveicarija) specializuojasi negyvulinės kilmės hialurono rūgšties užpildų, taip pat biorevitalizantų ir mezoterapijos preparatų, cheminių pilingų ir kosmeceutikos kūrime ir gamyboje.

Veiksmingumas, saugumas ir ilgalaikiai rezultatai - tai trys pagrindinės charakteristikos, kurios garantuoja puikią TEOXANE produktų kokybę, kas lėmė jų žinomumą ir pripažinimą visame pasaulyje.

TEOXANE laboratorija buvo įkurta 2003 m. Ženevoje. TEOXANE laboratorijos įkūrėja - Madam Valerija Topa, biochemikė, turinti Prancūzijos verslo mokyklos (EDC) diplomą.

Dar 1993, ji sukūrė savo pirmąjį įmonę tiekiančią krūtų implantus, medicininę ir lazerinę įrangą dermatologams ir plastikos chirurgams. Pasak Madame Topa, ji norėjo judėti į priekį ir ieškoti naujų būdų, kaip panaudoti savo žinias ir patirtį biochemikės kvalifikacijos versle.

Po bendradarbiavimo su oftalmologijos bendrove kuriant injekcinius produktus taikomus estetinėje medicinoje ir ilgai puoselėtos svajonės sukurti idealiai charakterizuojamus injekcinius preparatus rezultate, Madam Topa visa tai įgyvendino TEOXANE laboratorijoje.

Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas moksliniam įmonės padaliniui, kurį sudaro pirmaujančių mokslininkų grupė, kuri gamina ir tobulina TEOXANE gaminius.

Nuolatiniai medicininiai ir klinikiniai tyrimai, estetinės medicinos rinkos faktinių poreikių stebėjimai ir ryšys su medicinine aplinka leidžia TEOXANE tyrimų grupei kurti naujoves, kurios atitiktų praktikų lūkesčius ir netgi kartais jas numatytų. Naujų produktų išleidimas į estetinės kosmetologijos rinką yra įmanomas tik atlikus išsamius tyrimus, patvirtinančius TEOXANE preparatų veiksmingumą ir absoliučią jų saugą.

Visas gaminių "TEOXANE" produktų kūrimas ir gamyba vyksta Ženevoje. "TEOXANE" prekės ženklo dinamiško vystymosi pagrindas yra glaudus tyrimų, gamybos ir kokybės kontrolės skyriaus bendradarbiavimas. Praėjus trejiems metams nuo "TEOXANE" laboratorijų įkūrimo, bendrovė įžengė į tris pagrindines pasaulines odos užpildų gamintojų rinkas. Šiuo metu laboratoriniai gaminiai yra atstovaujami daugiau nei 90 pasaulio šalių, o TEOXANE pavadinimas yra saugumo ir kokybės simbolis tiek estetiniams specialistams, tiek jų pacientams

Pagrindinės datos:

2003 m

TEOXANE laboratorijų įkūrimas Ženevoje, Šveicarijoje.

2004 m

Injekcinių preparatų kūrimas Teosyal® - Teosyal® Meso, Global Action ir Teosyal® Deep Lines. Europos sertifikato (III klasės CE) gavimas.

2005 m

TEOXANE biuro atidarymas Prancūzijoje ir Vokietijoje.

2006 m

Perpus padidinti gamybos pajėgumai. "Teosyal® Kiss", "Teosyal® Ultra Deep" ir "Teosyal® First Lines" įvedimas.

2009 metai

Naujos linijos Teosyal® Cosmeceuticals ir Teosyal® Ultimate novatoriško preparato pristatymas.

2010 metai

Naujos linijos su 0,3% lidokainu Teosyal® PureSense pristatymas.

2011 metai

Išleidžiami produktai Teosyal® MesoExpert, kurių sudėtyje yra 1,5% linijinio hialurono rūgšties ir amino-rūgšties-vitaminų ir antioksidantų kompleksas. Įvedamas mezoterapinis produktas Teosyal® Pure Sense Redensity [ I ] (0,3% lidokaino) kuris sukuria galimybę odai atspindėti šviesą, ko pasekoje veidas tampa skaistus, sumažėja smulkios raukšlės.

2012 m

Sukurtas naujas unikalus užpildas Teosyal® PureSense Redensity II, skirtas panaikinti tamsius ratilus po akimis ir nosies ašarų latako linijai.

2013 metai

TEOXANE laboratorijos 10-metis, kuris taip pat buvo pažymėta pasirašant distribucijos JAV šalyje licencijuota sutartis su amerikiečių partneriu Alphaeon.

2014 m

TEOSYAL injekcijų skaičius pasaulyje pasiekė 5 milijonus!

Nuo 2014 m. Vasario 1 d

Kompanija "Mesoderma" atstovauja visus TEOXANE laboratorijos prekinius ženklus "TEOSYAL" produktus ir turi išimtines teises juos platinti Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje.