Nuo plaukų slinkimo: REGENLAB PRP produktas

05
19

Autologinė trombocitais praturtinta plazma (A-PRP ®) yra natūrali terapija, kuri naudoja regeneracinį mūsų trombocitų potencialą siekiant paskatinti audinių atkūrimą ir naujų audinių susidarymą. Kitaip tariant, šis produktas gelbsti nuo plaukų slinkimo.“

A-PRP apsaugo plaukų šaknis nuo kenksmingos aplinkos padidindamas kraujo tiekimą ir plaukų folikulų ląstelių proliferaciją, todėl plaukai tampa stipresni ir gražesni.

Stimuliuodama plaukų šaknies apsaugą nuo aplinkos, A-PRP sukelia natūralų procesą, kuriuo sustiprinami plaukai. Kadangi ji yra natūrali ir „autologinė*“, pašalinių poveikių nėra.

* paruošta iš savų ląstelių

Trombocitų turtingos plazmos injekcija yra veiksminga ir saugi alopecijai gydyti / Evelyn-Evanthia Betsi, Esnault Germain, Daniel F. Kalbermatten, Mathias Tremp, Veronique Emmenegger.

Ar A-PRP ® man tinka?

Yra dvi pagrindinės alopecijos rūšys:

Androgeninė alopecija, dažniausia plikimo priežastis dėl hormonų disbalanso, maistinių medžiagų trūkumo ar ligų. Gydymas yra sudėtingas, o ankstesni gydymo būdai yra mažai efektyvūs arba turi šalutinių poveikių.

Alopecia Areata, reta autoimunine liga, sukelianti nuplikimą.

Abiem atvejais  A-PRP pasiteisino esant:

• androgeninei alopecijai: vyrams ir moterims nuo pradžios iki tarpinių etapų – I–V pagal Norwood skalę (nuo etapo VI–VII A-PRP naudojamas padėti persodintiems folikulams išlikti).

• Alopecia Areata: vyrams ir moterims. Daugeliu atvejų pacientų rezultatai puikūs.

A-PRP reikia tik keleto mililitrų kraujo. Mėginys yra centrifuguojamas norint sutelkti paciento trombocitus nedideliame kiekyje plazmos. Tada ji švirkščiama per ploną adatą į galvos odą.

Autologinės trombocitų turtingos plazmos (A-PRP ®) injekcijos paremtos paprasta ir saugia technika naudojant regeneracines ir gydomąsias trombocitų savybes.

Trombocitai gali vietoje išskirti augimo faktorių – mažų molekulių, kurios veikia kaip pasiuntiniai ir pradeda ląstelių regeneracijos procesą.

Iš mažo mėginio kraujo gydytojas išskiria jūsų trombocitus naudodamas specialų rinkinį autologinei trombocitų turtingai plazmai ruošti. A-PRP yra paruoštas švirkšti per 10 minučių.

Tai natūralus produktas, kadangi jis pagamintas iš savo kraujo, ; atmetimo ar alerginės reakcijos rizika yra nedidelė.

nuo plauku slinkimo