Permanentinio makiažo kursai Lietuvoje

01
15

Artimiausi permanentinio makiažo kursai. Kviečiame sudalyvauti!

 

permanentinio makiazo kursaiMoterims grožis visais laikais buvo labai svarbus. Šiuo metu būti gražiai yra daugybė būdų. Vienas iš jų – permanentinis arba dar vadinamas ilgalaikis makiažas. Šių paslaugų paklausa skatina vis daugiau specialistų rinktis linergisto specialybę. Lietuvoje permanentinio makiažo kursai siūlo profesionalius mokymus visiems norintiems.

Tinkamas makiažas visuomet padeda išryškinti mūsų privalumus ir paslėpti trūkumus. Tas pats galioja ir atliekant permanentinį makiažą. Labai svarbu, kad šią procedūrą atliekantis specialistas ne tik turėtų reikiamų žinių, įrangą ir medžiagas, bet ir mokėtų gražiai parinkti spalvas ir linijas. Ilgalaikio makiažo procedūros metu į poodį smulkiomis adatėlėmis suleidžiamas pigmentas, kuris priklausomai nuo odos, gali išsilaikyti iki 5 metų. Dažnai po poros metų pastebimi nežymūs pigmento pakitimai, todėl galima tik pastebėjus juos atnaujinti kontūrus ir ilgiau džiaugtis nepriekaištingu makiažu. Taigi, labai svarbu, kad tai atliktų patyręs specialistas. Žinoma, nesėkmingai atliktą makiažą galima šalinti, tačiau tai užtrunka ir kainuoja tikrai ne pigiai.

Nusprendus tapti permanentinio makiažo profesionaliu specialistu nepakanka užsirašyti į rengiamus kursus. Žinoma, dažniausiai ilgalaikį makiažą atlieka moterys, tačiau ne išimtis ir vyrai. Labai svarbu ne tik mėgti atlikti makiažą, tinkamai parinkti spalvas, bet ir tiksliai brėžti linijas. Verta paminėti, kad ilgalaikis makiažas turi atrodyti natūraliai. Be to, žmogaus veidas nėra simetriškas, todėl reikia tinkamai koreguoti vieną ir kitą pusę. Mokymams reikės skirti daug laiko, todėl tik tvirtai apsisprendus reikia rinktis linergisto specialybę. Permanentinio makiažo kursai padeda įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių įgūdžių. Tai nėra tas pats, kas paprastas makiažas, todėl itin svarbu viską atlikti kruopščiai, juk jo nenuvalysite kosmetikos priemone ir rezultatas bus ilgalaikis.

Permanentinio makiažo kainos priklauso nuo specialisto kvalifikacijos ir įgūdžių, turimos įrangos bei to, koks makiažas bus atliekamas. Dažnai manoma, kad brangios paslaugos yra pervertinamos, tačiau pagalvokite, kiek specialistas išleidžia tam, kad tobulėtų. Įvairūs mokymai, įgūdžių tobulinimo kursai, seminarai kainuoja tikrai ne pigiai. Taip pat ir naudojamos medžiagos skiriasi pagal kokybę. Visa tai sudaro permanentinio makiažo kainą. Verta paminėti, kad norint sutaupyti galima laukti siūlomų nuolaidų. 

Ilgalaikis makiažas puikiai tinka skubančioms moterims arba toms, kurios nori be didelių pastangų džiaugtis gražia išvaizda bet kuriuo paros metu. Sutaupytas laikas, kurį kasdien sugaištume atliekant paprastą makiažą ir jam skirtos priemonės tikrai atsipirks, o puiki išvaizda leis jaustis gražiai bet kurioje situacijoje.

Informacija apie arimiausius mokymus tel. +37066206598