Pixel CO2

05
27

FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU CO2.

Gydymo metu specialus CO2  lazeris Jūsų odoje padaro tūkstančius plonų, bet gilių mikroninių stulpelių. Šie stulpeliai vadinami - mikroterminėmis gydymo zonomis. Gydymo metu pašalinamos senos epidermio (paviršinio odos sluoksnio) ląstelės. Tuo pat metu lazerio spindulys veikia ir giliuosius odos sluoksnius - dermą.

Labai svarbu, kad yra tam tikros odos zonos, kurių lazeris neveikia. Aplink kiekvieną mikroterminio gydymo zoną, kurią šis lazeris intensyviai gydo, paliekami nepaveikti, nepaliesti audiniai. Tai ir yra „FRAKCINIO“ odos atnaujinimo esmė. Šis frakcinis lazerinis gydymo būdas leidžia odai žymiai greičiau sugyti, be pooperacinio periodo, neiškrentant iš aktyvaus gyvenimo.

Kiekvieno gydymo seanso metu paveikiama apie 20% - 25% veikiamo odos ploto. Rezultatai matomi iš karto ir mėnesiams bėgant vis stiprėja. Optimalus pagerėjimas stebimas po 2-3 mėnesių. Naujas epidermis - nauja paviršinė oda, susidaro jau po 24 valandų. Gilioji oda keičiasi kelių mėnesių bėgyje.

Kuo FRAKCINIS ODOS ATNAUJINIMAS LAZERIU skiriasi nuo odos atnaujinimo kitais lazeriais (pvz: odos atnaujinimo CO2 lazeriu)?

Odos atnaujinimo CO2 (skin resurfacing) lazeriu metu, veikiama visa oda, nepaliekant tarp lazeriu paveiktų sričių sveikų, nepaliestų odos plotų. Dėl to reikia mažiausiai dviejų - trijų savaičių kol užauga nauja paviršinė oda, ir galima grįžti į aktyvų gyvenimą.

Pixel CO2“ lazerio spindulys praeidamas pro patentuotą „Pixel“" mikro optinių lęšių sistemą prasiskverbia į odą ir suformuoja tūkstančius mikroskopinių „stulpelių", o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Tokiu būdu yra skatinamas naujos,gyvybingesnės odos susidarymas bei kolageno gamyba, o nepažeisti audiniai paspartina natūralų gijimą. Dėl šios priežasties sumažėja pigmentacijos pakitimų ir randų susidarymo rizika, oda visiškai regeneruoja, išnyksta vidutinio gylio raukšlės bei ženkliai sušvelnėja gilios raukšlės.
Po procedūros paprastai pasireiškia eritema (paraudimas), paburkimas, vietinis skausmas, kurie visiškai praeina per kelias dienas.
„Alma“ Pixel CO2 lazeris" taip pat naikina apgamus, karpas, randus.

  Izraelio kompanija "Alma Lasers“ yra pasaulinio lygio kosmetologinės įrangos  kūrėjas, gamintojas ir tiekėjas. Novatoriškos galimybės su FemiLift Pixel CO2 ,įvairių odos defektų šalinimas su Harmony XL, ir totaliai ištisus metus veikianti plaukų šalinimo sistema su Soprano ICE, garantuoja Jums didelį kiekį klientų, teikiant jiems aukštos klasės ir kokybės paslaugas estetinėje, dermatologinėje ir ginekologinėje medicinoje.

Kompanija „Mesoderma“ yra oficialus atstovas Lietuvos rinkoje prekiaujanti Alma Lasers lazeriais.