PRP terapija: Regenlab

01
15

PRP - trombocitais praturtinta plazma – skirta odos regeneracijai.
Šis gydymo procesas apima paciento kraujo mėginio paėmimą ir centrifugavimo metu siekiama atskirti ir sukoncentruoti trombocitus plazmoje.

PRP (Trombocitais praturtinta plazma) šiuo atveju gali būti naudojama gryna arba aktyvuota, pridedant kalcio gliukonato arba autologinis trombinų serumas prieš įšvirkščiant į gilias ar paviršines transdermines injekcijas.
Odos viduje trombocitai išleidžia augimo faktorius, kurių koncentracija yra šiek tiek padidėjusi nei normalaus kraujo, siekiant skatinti ląstelių fibroblastų proliferacijos ir papildomų ląstelių matricos komponentų, tokių kaip, kolageno ir elastino, sintezę, kurie yra atsakingi už odos elastingumo funkciją.
Laukiama nauda – išaugęs odos elastingumas, sumažintos raukšlės ir pašviesėjusi odos spalva. PRP gydymas leidžia užpildyti gilesnes raukšles, paakiuose susidariusias raukšles. Rezultatai yra matomi jau po pirmųjų savaičių, pirmųjų injekcijų, bet norint pasiekti geriausių rezultatų, aukščiausios kokybės ir ilgalaikiškumo, jūsų gydytojas jums patars kiek procedūrų seansų prireiks.
Gydymo kurso dažnumas ir laikas priklauso nuo paciento odos būklės, pažeistų vietų, gyvenimo būdo ir įpročių. Taip pat, gydymas priklauso ir nuo paciento autologinių ląstelių ir gebėjimo greitai regeneruotis, todėl visada galimi natūralūs skirtumai tarp pacientų gaunamų rezultatų. Visuomet pasiteiraukite pas savo gydytoją, dėl galimo šalutinio poveikio, nors PRP sudarytas iš savų ląstelių ir plazmos, todėl tai įvyksta gana retai. PRP ypač naudojamas klinikinių tyrimų studijose, kur gilių žaizdų gijimas neturi šalutinio poveikio naudojant PRP.

VIDINIS GROŽIS

 „Regen PRP“ dėka, jūsų veido oda taps švytinčia ir jaunatviška. Tai gydymas, kurio pagalba, naudojant paciento trombocitų ląsteles atstatomas senėjimo sukeltas poveikis. ( Gemma Garkut)

Anot Dr. Yien Yeo, „Regen PRP“ pagalba išsekusią veido odą galima atnaujinti taip, kad šį vėl atrodytų labai jaunatviškai. Šis gydymo metodas padeda atstatyti prarastą veido pilnumą ir paciento trombocitų pagalba pagyvina visus odos sluoksnius.

Gydytojas teigia: „Tikiu, kad Regen trombocitais gausios plazmos terapija yra maksimalus biologinis į odos atjauninimą sutelktas gydymas. Jo metu naudojamos tik paties paciento ląstelės, kurios atstatydamos odos kokybę ir raukšlėms bei randams suteikdamos pilnumo atgaivina veido spalvą ir pagyvina odą.“

Senėjimo proceso metu odoje mažėja kolageno ir elastino kiekiai ir todėl pradeda formuotis gilios linijos, raukšlės, o pati oda išsausėja. Prisijungdama prie natūralių kūno gydomųjų mechanizmų, Regen PRP terapija padeda atstatyti šio proceso poveikį.

Sąvoka „trombocitais gausi plazma“ naudojama siekiant apibūdinti kraujo plazmą, kurioje yra labai didelė trombocitų koncentracija. Dr. Yeo aiškina, kad „trombocitai yra sudedamoji kraujo dalis, kuri yra būtina kraujo krešėjimo ir audinių atsinaujinimo procesuose. Trombocitų koncentrate randami ypatingi baltymai, kurie ne tik atnaujina audinius, bet ir inicijuoja naujos kraujagyslės formavimąsi bei jungiamojo audinio atstatymą. „

To pasėkoje stimuliuojama nauja kolageno ir hialurono rūgšties gamyba, oda tampa sveikesne ir gyvybingesne.

PRP terapija labai tinka visos veido odos gydymui, o ypač gydant raukšles, gilias linijas ir bendrą veido kontūrų pilnumo praradimą, bei išplonėjusią odą.

Šios terapijos metu veikiami visi trys odos sluoksniai: epidermis, dermis ir hipodermis. Taigi oda ne tik atrodys jaunatviškai ir sveikai, bet tuo pačiu pagerės jos kokybė ir tekstūra. „Mano pacientai pastebėjo, kad jų oda tapo glotnesnė ir minkštesnė“ – teigia Dr. Yeo. Tai ypač akivaizdu tais atvejais, kai PRP buvo suleidžiama po akimis ir kaklo srityje, todėl galima teigti, kad šis gydymas labai tinka 40-60 metų amžiaus žmonėms. „Paprastai kaklo ir dekoltė sritis be chirurginių įsikišimų patobulinti labai sunku, tačiau mano patirtis rodo, kad šios sritys labai šauniai reaguoja į PRP terapiją“ (Dr. Yeo).

Gydymo procedūra paprastai trunka apie 40 minučių. Jos metu iš paciento paimami du mėgintuvėliai kraujo (apie 10-20 ml) – tokio kiekio pakanka viso veido gydymui. Dr. Yeo paaiškina, kad „paimtas kraujas centrifuguojamas ir išskiriama plazma bei ląstelės. Išskyrimo procesas trunka apie 10 minučių. Po to koncentruota plazma plonos adatos pagalba mažais kiekiais suleidžiama į problemines vietas. Proceso metu patiriamas minimalus diskomfortas.“

Po procedūros, injekcijų vietos gali būti paraudę ar patinę, tačiau paprastai po nakties jokių žymių nebelieka. „Jei pacientas labai nerimauja, tuomet geriausia procedūrą atlikti penktadienį. Tokiu būdu iki darbo dienos (pirmadienį) tikrai neliks jokio patinimo. Taipogi paciento patogumui procedūros metu galima naudoti vietinio nuskausminimo kremą.“

Bendri rezultatai akivaizdžiai pastebimi praėjus maždaug trims mėnesiams, tačiau Dr. Yeo teigia, kad odos tekstūra, spalva ir hidracija pagerėja jau po kelių savaičių. „Paprastai, norint geriausių rezultatų reikia atlikti keletą procedūrų, bet aš visuomet rekomenduoju palaukti bent tris mėnesius. Tokiu būdu galime geriausiai įvertinti esamus rezultatus ir tik tada atlikti tolimesnį gydymą.“

„PRP injekcijos pacientams, norintiems savo veidą tiesiog išryškinti ir paskaistinti, sukuria natūraliai atrodančius rezultatus. Norintiems pilno komplekto, gydymo rezultatai pasiekiami palaipsniui ir odai suteikiamas bendras šviesus ir jaunatviškas spindesys.“ (acsm)

 

AŠ TURIU JAUNYSTĖS KODĄ SAVO KRAUJYJE !

Kas tai yra RegenACR?

RegenACR yra estetinė procedūra, kurios metu panaudojamas paciento kraujo gydomasis potencialas odos ląsteles atjauninimui – tai bio-stimuliacija RegenACR. Procedūros metu naudojama išgryninta turtinga augimo faktoriumi paciento kraujo REGENplazma, kuri regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje.

Kas tai yra REGENplazma ir kaip ji naudojama?

REGENplazma yra trombocitais turtinga plazma (angl.PRP), koncentruota į mažą kiekį Autologous plazmą, kuri išgaunama iš paciento kraujo.

Visi REGENplazma ingredientai yra Autologous (išgauti iš paciento kraujo), nėra jokios imunologinės ar alerginės reakcijos rizikos.

REGENplazmos paruošimo procesas yra itin paprastas, saugus ir greitas.

Kraujas paiimamas iš paciento venos į specialiai tam skirtą konteineriuką ir 5-10 min. centrifuguojamas. Patentuotas gelis, esantis konteineriuke, idealiai atskiria REGENplazmą nuo kraujo raudonųjų ląstelių.

Paruošta REGENplazma pagal pageidavimą – viena arba sumaišyta su kitais komponentais, gali būti naudojama:

 • Intradermalinėms injekcijoms ( visoms gilioms raukšlėms užpildyti taip, kaip tai yra daroma su hialurono rūgšties užpildais )
 • Klasikinei mezoterapijai
 • Mezoterapijai „nappage“ metodu
 • Cellular kaukei

REGENplazma  veikimo principas:

REGENplazma suleidžiama tiesiai į dermį , taip yra suaktyvinama odos regeneracija, stabdomas odos senėjimo procesas, o naudojant kaip užpildą – išlyginamos gilios raukšlės. REGENplazma procedūros yra taikomos veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sritims. Ši procedūra taip pat tinka plaukų mezoterapijai atlikti, kad stiprintų plaukų šaknis, skatintų plaukų ataugimą. REGENplazma itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, po stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų, netgi tokių, kaip nudegimas.

REGEN ACR

AUTOLOGOUS CELLULAR REJUVENATION

 • RegenACR procedūrų rinkiniai yra skirti:
 • gilioms raukšlėms užpildyti;
 • pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai atgaivinti;
 • senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti;
 • vyriško tipo nuplikimo gydymui;

alerginių odos reakcijų (sukeltų nuo vaistų, saulės, vitamininės mezoterapijos ir kitų priežasčių) sumažinimui.

REGENplazma procedūros rezultatai:

 • išlygintos gilios raukšlės;
 • atjauninta oda, atstatyta ir suvienodinta jos spalva;
 • ataugę plaukai, kurie buvo nuslinkę dėl vyriško tipo nuplikimo;
 • atnaujintos ir suaktyvintos kolageno skaidulos, sumažintos alerginės reakcijos, sudirgimai.

REGEN ACR

AUTOLOGOUS CELLULAR REJUVENATION

REGEN ACR – inovatyviausia unikali programa

odos ląstelių bio-stimuliacijai !

Rinkiniai mezoterapijai: Classic ir Extra

Rinkinys bio-stimuliacijai ir gilioms raukšlėms užpildyti: PLUS

Rinkinys Cellular kaukei: Cellular mask advanced

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:

Tel.: (8-662) 06598
El. Paštas: info@mesoderma.ru
www.mesoderma.eu
Vytauto pr. 60, Kaunas