Veido kontūravimas su Teosyal užpildais

09
30

Šveicarų kompanijos aukštos kokybės hialurono rūgšties preparatai

 

Sprendžiant estetines problemas, svarbiausiais tampa patikimos, sertifikuotos, pasauliniu mastu pripažintos veido modeliavimo priemonės. TEOXANE laboratorija buvo įkurta 2003 metais Ženevoje (Šveicarija) ir specializuojasi kuriant bei gaminant injekcinius preparatus hialurono rūgšties pagrindu. Dėka aukštos kokybės standartų kontrolės ir kasdieninių tyrimų ieškant naujovių, TEOXANE laboratorija yra viena iš pripažintų lyderių estetinės medicinos rinkoje. CE: class III (2004)

Teosyal produktai yra ištirti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu, turi koreliacinę ingredientų dozę, kiekviena iš kurių atitinka aukščiausius farmakopėjos reikalavimus, kas leidžia gauti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir pilną paciento pasitenkinimą praktikoje. Taip pat šie preparatai sudėtyje turi hialurono rūgšties, kuri grąžina odai eląstingumą ir drėgmę, mažina raukšleles. Nors hialurono rūgštis žmogaus organizme aptinkama ir natūraliai, tačiau sulaukus dvidešimties – šios medžiogos organizme ima mažėti, dėl to oda ima senti. Tam ir reikalingi hialurono rūgšties preparatai.

Hialurono rūgšties užpildai (fileriai) – tai negyvulinės kilmės, stabilizuotos hialurono rūgšties, geliniai produktai, kuriais gali būti koreguojamos įvairaus gylio raukšlės ir lūpų, veido kontūrai. Produktai panašūs į mūsų organizme esančią hialurono rūgštį ir, laikui bėgant, žmogaus organizme visiškai suyra. Tai suteikia ypatingo saugumo. Stabilizuotos hialurono rūgšties, esančios biologiniuose audinių užpilduose, poveikis odai gali išlikti net iki 1-2 metų. Hialurono rūgšties injekcijas, skirtas raukšlių korekcijai ir medikamentiniam odos patempimui bei kontūravimui, gali atlikti tik specialiai apmokytas gydytojas, kuris parinks specialiai Jūsų veidui tinkančias kontūravimo priemones.

Veido kontūravimas su aukščiausios klasės hialurono užpildai Teosyal:

  • Global Action/Pure Sense Global Astion - Vidutinio gilumo raukšlių tarp antakių, nosies – lūpų raukšlių korekcija, lūpų kontūrų, lūpų korekcija, lūpų apimties.
  • Touch Up - Palaiko seansus visoms veido vietoms, korekcija.
  • First Lines/ PureSence First Lines - Plonų raukšlių-linijų, pereoralinių linijų, „žąsų kojelių“, raukšlių kaktos ir antakių srityje korekcija.
  • UltraDeep/ PureSence UltraDeep – Apimties remodeliavimas, atstato veido kontūrus, naikina gilias raukšles ant storos odos.
  • Ulimate/ PureSence Ulimate - Veido kontūrų
  • Deep Lines/ PureSence Deep Lines - Gilių raukšlių; nosies -lūpų raukšlių, „marionečių linijų“ korekcija.
  • TEOSYAL Kiss/ PureSence Kiss – Lūpų kontūrų korekcija, lūpų apimties didinimas. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi gali grąžinti jaunystę Jūsų lūpoms, suformuoti natūralų lūpų dydį ir pakoreguoti formą.  Tai leis labiau pasitikėti savimi. Pagaliau turėsite tokias lūpas, apie kurias jau seniai svajojote!
  • Meso/ MesoExpert/ Redensity - Regeneracija, drėkinimas veido odos, kaklo, dekoltė srities ir plaštakos revitalizacija.

Ilgai laukta ir ką tik atsiradusi nauja Šveicarijos laboratorijos TEOXANE dinaminių RHA užpildų linija jau Lietuvoje! Šie produktai skirti pašalinti raukšles judriose zonose, nes šie užpildai yra labai plastiški, netrikdo mimikos ir duoda ypatingai natūralų rezultatą.

Hialurono užpildai TEOSYAL RHA1

Ar raukšlelės prie akių, ratilai apie akis ar netolygi kaklo arba dekolte oda trukdo jaustis laiminga? Mes jums galime pasiūlyti sprendimą. Jis vadinasi TEOSYAL RHA 1. Tai unikalus produktas, priskiriamas naujoviškų, dinaminėmis savybėmis pasižyminčių užpildų linijai – TEOSYAL RHA. Kuo šie užpildai ypatingi? TEOXANE Laboratories vertina grožį jo dinaminių savybių plotmėje ir siekia išsaugoti tai kas grožiui suteikia autentiškumo t.y. judesius. Jūsų veido patrauklumui įtakos turi ne vien veido statinės savybės, bet ir dinamiški jo judesiai. TEOSYAL RHA sukurtas taip, kad pagelbėtų išlaikyti jūsų veido odos žvalumą ir minkštumą kiekvieno judesio metu.

TEOSYAL RHA 1 geba išsitempti ir prisitaikyti prie veido judesių – tai svarbu kai jūs šypsotės ar demonstruojate bet kokią kitą veido išraišką. TEOSYAL RHA puikiai užpildo veido, kakloir dekolte raukšles ir vageles. Taip pat užtikrina, kad bus išlaikytas optimalus dermos drėgnumas ir ilgam laikui pagerina odos elastingumą. Nesibaiminkite, procedūra beveik neskausminga, nes sudėtyje yra vietinio poveikio nuskausminamojo vaisto lidokaino.

Hialurono užpildai TEOSYAL RHA 2

Ar žiūrint į veidrodį jūsų dėmesį nuolat patraukia ryškesnės raukšlės, gilios linijos ar plonos lūpos? Padarykite tam galą! TEOSYAL RHA 2 – per trumpą laiką natūraliai išlygins raukšles. Tai hialurono rūgšties pagrindu pagamintas dinaminėmis savybėmis pasižymintis užpildas, kuris prisitaiko prie jūsų veido judesių. Šveicarų kompanija Teoxane į rinką išleido naujausią savo produktų liniją TEOSYAL RHA, kuri atveria vartus į naują estetinės medicinos erą – dinaminės estetikos erą.

Naudojant TEOSYAL RHA 2 galima lengvai ir greitai atkurti veido formas, paputlinti lūpas, užpildyti nosies-lūpos raukšles ir pertvarkyti veido kontūrus. Taip pat šis preparatas puikiai prisitaiko prie kiekvienos veido išraiškos, nesvarbu ar jūs šypsotės, raukotės ar kalbate, o bučiuojantis net nepastebėsite, kad jis yra. Svarbiausia savybė, kad nesukelia tinimo ir yra nedelsiant absorbuojamas. Suprantamas dalykas, į sudėtį pridedamas vietinio poveikio nuskausminamasis vaistas lidokainas suteikia maksimalų komfortą.

Hialurono užpildai TEOSYAL RHA 3

Ar pastaruoju metu nerimaujate dėl „pykčio“ raukšlių kaktoje ar akivaizdžių linijų, atsirandančių bėgant metams? Tačiau neramina, kad ką nors darant su tuo gali pakisti jūsų natūrali išvaizda? Tokiu atveju TEOSYAL RHA 3 yra jums tinkamas pasirinkimas. Šiandien TEOXANE Laboratories yra vieni iš pasaulio lyderių tarp odos užpildų gamintojų. Jų TEOSYAL RHA linija sulaukė visuotinės sėkmės! Be to, jie tęsia 10 metų trunkančius tyrimus, plečia nuopelnus estetikoje ir šia patirtimi prisideda prie pilnavertės odos priežiūros. Tai kuo išsiskiria TEOSYAL RHA linija? Tyrimų rezultatai rodo, kad šie užpildai sustiprina odą jai judant. Kokią veido išraišką bepadarytumėte, visvien jūsų išvaizda išliks natūrali ir be raukšlių.

TEOSYAL RHA 3 yra puiki priemonė kovoje su giliomis veido raukšlėmis, taip pat gali būti naudojamas padidinti suplonėjusias lūpas. Be to, į sudėtį pridedamas vietinio poveikio nuskausminamasis vaistas lidokainas suteikia maksimalų komfortą. Visas poveikis natūralus ir be tinimo.

Hialurono užpildai TEOSYAL RHA 4

Ar jūsų veidas atrodo pavargęs, oda suglebusi ir išvagota gilių raukšlių? Šie požymiai rodo ryškų veido tūrio sumažėjimą, būdingą žmogui senstant. Tuo tarpu putlūs apvalūs skruostai, dailūs antakiai ir pilni veido kontūrai yra jaunystės bruožai. Deja, veido oda su amžiumi dramatiškai pasikeičia. Pagalvojate kaip estetinė medicina galėtų išpildyti jūsų svajas, tačiau baiminatės skausmo, nenatūralios išvaizdos, apribotos veido mimikos ir tinimo pavojaus? TEOSYAL RHA 4 dėka, jums nereikia nerimauti dėl šių nepageidaujamų reiškinių. Šis produktas priklauso TEOSYAL RHA linijai, kurios pagrindas yra gryna hialurono rūgštis. TEOXANE Laboratories kartu su Grenoblio universitetu sukūrė išskirtinę aukštos kokybės odos užpildų liniją. Šie užpildai ypatingi tuo, kad gamintojai vertina grožį jo dinaminių savybių plotmėje. Tai reiškia, kad mes esam gražūs ne tik tada kai mūsų veidas nejuda. Natūralūs judesiai tokie kaip šypsena, antakių suraukimas ar žiovulys kuria jūsų grožį ir perteikia jūsų emocijas kitiems. TEOSYAL RHA linijos produktai atsižvelgia į jūsų asmeninius bruožus ir veido išraiškas švelniai užpildydami raukšles, užtikrindami, kad bus išlaikyta optimali odos drėgmė, ir ilgam laikui pagerindami odos elastingumą. Be to, į sudėtį pridedamas vietinio poveikio nuskausminamasis vaistas lidokainas suteikia maksimalų komfortą. Patinimo nėra arba jis minimalus.

Išskirtinis viskoziškumas ir elastingumas yra pagrindinės TEOSYAL RHA 4 savybės, kurios įgalina labai veiksmingai užpildyti raukšles bei tuo pat metu sukurti didesnį pasipriežinimą odos deformacijoms. Šis produktas skirtas suteikti tūrio skuostams, smakrui, smilkiniams ir koreguoti gilias odos įdubas. Jei jūs priklausote šiai grupei, TEOSYAL RHA 4 yra jūsų pasirinkimas Nr. 1.

 

Daugiau kas yra veido kontūravimas ir apie veido kontūravimo priemones  galite sužinoti apsilankę mūsų kompanijos rengiamuose seminaruose/mokymuose. Teosyal Vilnius. Teosyal Klaipėda, Teosyal Kaunas.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:

Tel.: (8-662)06598

El. Paštas: info@mesoderma.eu

www.mesoderma.eu